Movies
Ratings
23
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.0
Up in the AirRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0