Titles you rated
Flower Ever AfterRated ★ 3.5
The Best EndingRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Record of YouthRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.0
Welcome to SamdalriRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Detective Conan: Police Academy Arc – Wild Police StoryRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Detective Conan: Love Story at Police Headquarters ~Wedding EveRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0