Series
Ratings
40
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 2.5
Woman of DignityRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
Mad DogRated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
HealerRated ★ 2.5