Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
ExitRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
The ShackRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 4.0