Movies
Ratings
640
Rescued by RubyRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SPEC: HeavenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5