Series
Ratings
50
Mischievous KissRated ★ 3.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.5
And, LiveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5- Meet Me After SchoolRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Las VegasRated ★ 4.5
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5