Titles you rated
My Little TelevisionRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- BonobonoRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5