Titles you rated
Deep ImpactRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0