Titles you rated
White House DownRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 1.5
ContactRated ★ 4.5
MinariRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 3.5