Movies
Ratings
262
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.5