Titles you rated
BootsRated ★ 3.5
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
The Sandman Season 2Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0