Titles you rated
DogtoothRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The French ConnectionRated ★ 3.5
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
The SearchersRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.0
Three FacesRated ★ 3.5
The Waterer WateredRated ★ 3.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5