Movies
Ratings
45
Se7enRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0