Movies
Ratings
77
Inside OutRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
One Piece: Chopper Kingdom of Strange Animal IslandRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0