Movies
Ratings
355
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
StealthRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0