Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0