Titles you rated
PapermanRated ★ 1.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5- Home Sweet HomeRated ★ 5.0
- Sweet TemptationRated ★ 3.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.5
Like a VirginRated ★ 3.0- Blossom GraduationRated ★ 4.0
Saturday Night FeverRated ★ 3.0- DifferentiationRated ★ 5.0
- A Dance That SpeaksRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
OnceRated ★ 3.0- Capital LoveRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.0
The Voice of Hind RajabRated ★ 3.0
The Lost BusRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0