Movies
Ratings
610
AntzRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
BoogeymanRated ★ 4.0
A Slit-Mouthed WomanRated ★ 3.0
PhobiaRated ★ 1.0
The Eye 2Rated ★ 4.0
The Evil TwinRated ★ 3.0
Unholy WomenRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
GhastlyRated ★ 2.0
The GhostRated ★ 3.0
DevilRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 3.0- City of DamnationRated ★ 3.0
The MedallionRated ★ 3.0