Movies
Ratings
218
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
HahahaRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Spectacular NowRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0