Movies
Ratings
91
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
OnceRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
QuickRated ★ 2.5
300Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0