Movies
Ratings
89- Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
- Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
- ZootopiaRated ★ 3.5
- Flying ColorsRated ★ 1.0
- FollowingRated ★ 3.0
- F1: The MovieRated ★ 5.0
- ArrivalRated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.5
- ConclaveRated ★ 5.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
- Good NewsRated ★ 4.5
- The Parent TrapRated ★ 4.5
- Last Night in SohoRated ★ 4.0
- The Imitation GameRated ★ 5.0
- Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.5
- CluelessRated ★ 4.0
- The Princess DiariesRated ★ 5.0
- Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
- Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5