Series
Ratings
116- KakeguruiRated ★ 3.0
- My Perfect StrangerRated ★ 3.0
- Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
- Big MouthRated ★ 3.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
- Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Mr. PlanktonRated ★ 4.0
- Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
- Melo MovieRated ★ 4.0
- Sakamoto DaysRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- Through the DarknessRated ★ 5.0
- Young Royals Season 3Rated ★ 4.5
- Young Royals Season 2Rated ★ 5.0
- Crime TriviaRated ★ 5.0