Movies
Ratings
806
BossRated ★ 1.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 1.0
John WickRated ★ 1.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 1.0
FirefightersRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Saw XRated ★ 3.0