Movies
Ratings
67
26 YearsRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
RangoRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Tinker BellRated ★ 4.0
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0