Titles you rated
Top GunRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.5
When Marnie Was ThereRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0