Titles you rated
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0
Gilmore Girls: A Year in the LifeRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5