Series
Ratings
51
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 3Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 2Rated ★ 4.5
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.5- Battle of TonguesRated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
The Great Escape 2Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5