Titles you rated
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5- Sound of the Divine BellRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.0