Titles you rated
StreamingRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 4.5- Traveling AloneRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Hundreds of BeaversRated ★ 3.5
Pull UpRated ★ 3.5
Shadow of FireRated ★ 3.5
Things Will Be DifferentRated ★ 2.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0