Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 2.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0