Titles you rated
SmugglersRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 1.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0- HeroRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.5
MasterRated ★ 1.5
The RoundupRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 1.5