Movies
Ratings
107
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 1.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
NoahRated ★ 2.0