Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0