Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
High CookieRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
Crime TriviaRated ★ 5.0
MaidRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.5
AgencyRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 4.0