Titles you rated
RadiusRated ★ 4.5
PawnRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Pat & MatRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0