Titles you rated
Stormy NightRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 2.0
Saw VRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
House on Haunted HillRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 5.0