Series
Ratings
23
Lucky LouieRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0