Movies
Ratings
51
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
AnnieRated ★ 5.0
TangledRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0