Titles you rated
Kaili BluesRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Happy HourRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Nothing Fancy: Diana KennedyRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 5.0
Ladies of the ForestRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 4.0
2 Days in New YorkRated ★ 4.0