Movies
Ratings
406
MonsterRated ★ 5.0
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Nothing to HideRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
ColetteRated ★ 4.0
Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0