Titles you rated
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- 삼시세끼 LightRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0