Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 1.0
BanditsRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The ContactRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 2.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Curly SueRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
You & MeRated ★ 3.0
An Inconvenient TruthRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0