Series
Ratings
16
WestworldRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
- The LoverRated ★ 5.0