Movies
Ratings
110
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0