Titles you rated
School 2013Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
The King's DoctorRated ★ 2.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0