Movies
Ratings
228
Begin AgainRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ballet ShoesRated ★ 3.0
Bride WarsRated ★ 4.0
102 DalmatiansRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0