Series
Ratings
112- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0