Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 0.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0