Movies
Ratings
220
LucyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0