Movies
Ratings
265
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Miss Gold DiggerRated ★ 2.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 2.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 2.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0